Menderes Ege Haber , Menderes , Egeden Haberler , İzmir , Manisa - Görece’nin Yolu Asfaltlandı
Menderes İTOB Organize Sanayi Bölgesine itfaiye merkezi
Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar Güzel Günler
Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Görece’nin Yolu Asfaltlandı

Görece’nin Yolu Asfaltlandı
Menderes’te gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında Görece İsmet İnönü Caddesi’nde yol yapım çalışmaları tamamlandı.
16.08.2021 / 16:57
Görece’nin Yolu Asfaltlandı
Menderes’te gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında Görece İsmet İnönü Caddesi’nde yol yapım çalışmaları tamamlandı.
İzmir Büyükşehir Belediyesi ile birlikte Menderes Belediyesi tarafından gerçekleştirilen yol yapım çalışmaları kapsamında Görece Ata Mahallesi İsmet İnönü Caddesi’nde asfaltlama çalışmaları tamamlandı.
Çevre düzenlemesi yapıldı
Görece’nin en işlek caddeleri arasında yer alan yolda asfaltlama çalışmalarının ardından çevre düzenlemesi de yapıldı. Yapılan çalışma kapsamında kaldırım, aydınlatma ve peyzaj düzenlemeleri tamamlanarak yol kullanışlı hale getirildi.
Çalışmalar sürecek
İlçe genelinde yol yapım çalışmalarını ara vermeden sürdürdüklerini kaydeden Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar, “İzmir Büyükşehir Belediyesi ile birlikte gerçekleştirdiğimiz yol yapım çalışmaları kapsamında Görece Ata Mahallesi İsmet İnönü Caddesi'nde asfaltlama çalışmalarımızı tamamladık. Ardından çevre düzenlemesi ve aydınlatma çalışmalarını gerçekleştirerek Görece'ye giden yolumuzu yeni ve kullanışlı hale getirdik. Hem İzmir Büyükşehir Belediyesi, hem de kendi ekiplerimizle birlikte yol çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdüreceğiz” diye konuştu.
Bu haber toplam 138 defa okundu

İSTEMEZÜK ZİHNİYETİ İŞ BAŞINDA
İSTEMEZÜKÇÜ zihniyet yine iş başında. Tabi başrolde Yine MUSTAFA KAYALAR ! Bu seferki çılgın projesi Menderes Belediyesi önündeki kavşakta bulunan Saat Kulesi'ni törenle yerinden sökmesi . Şaşırdık mı? Tabi ki HAYIR! Göreve geldiği günden itibaren Menderesli hemşehrilerimizin daha iyi hizmet üretmesi ve sunması için verdiği oylara bırakın layık olmayı, illallah ettiren bir belediye başkanından da farklı bir uygulama beklenmezdi zaten. Yalan ve hile siyaseti üzerine kurulu bir düzenin parçası olan Sayın KAYALAR, Saat Kulesinin yerinden sökme hadisesini seçim beyannamesinde siz kıymetli Mendereslilerle paylaştı mı acaba? Menderesli Hemşehrilerim bir gün uyanıyorlar Menderes ÇÖP turizmi ile anılıyor, birgün uyanıyorlar vatandaşlarımızın arazileri liste liste ilanlarda satılıyor, birgün uyanıyorlar amaçsız basiretsiz beyanları dinliyorlar. Bırakın kardeşim yalan dolanla göz boyamayı, insanları aldatmayı. İki kaldırım boyamakla saati yerinden sökmekle mi Menderesimize hizmet ettiğinizi sanıyorsunuz? Vatandaşlarımızın bin bir emekle sahip oldukları, üzerinde hayatlarını devam ettirdikleri, çocuklarına torunlarına miras olarak bırakacakları arsaları , tarlaları satarak mı insanların dertlerine derman olacaksınız? Menderesli bunu hak etmiyor . Menderesli hemşehrilerimiz metropol İlçe olmanın keyfini yaşamak istiyor. Menderesli artık huzur içinde yaşamak istiyor. Göreve geldiğiniz günden beri insanlara hizmet etmek için ne yaptınız? Varolan güzellikleri yok etmekten başka hangi soruna çözüm buldunuz? Artık Menderesli Hemşehrilerimin tahammülü kalmadı ne size ne de basiretsiz Belediye Yönetim şeklinize. Daha fazla elinize yüzünüze bulaştırmadan görevi ehline devretmenizi tavsiye ediyorum. Emin olun bu hem sizin için, hem Menderes için ,hem de herşeyin en iyisine en güzeline layık olan Menderesli Hemşehrilerim için daha hayırlıdır.

YAZARLAR