Menderes Ege Haber , Menderes , Egeden Haberler , İzmir , Manisa - Gelecek Partisi İzmir'de görev değişikliği
Menderes İTOB Organize Sanayi Bölgesine itfaiye merkezi
Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar Güzel Günler
Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Gelecek Partisi İzmir'de görev değişikliği

Gelecek Partisi İzmir'de görev değişikliği
Gelecek Partisi İzmir İl Başkanlığı’nda görev değişikliği yaşandı. İl Başkanı Hakan Yazar, Genel Merkez Teşkilat Başkanı Selim Temurci’nin danışmanlığı görevine getirilirken yerine İl Siyadi İşler Başkanı Onur Sivaslı İl Başkanı oldu.
14.08.2021 / 15:37
Gelecek Partisi İzmir İl Başkanlığı’nda görev değişikliği yaşandı. İl Başkanı Hakan Yazar, Genel Merkez Teşkilat Başkanı Selim Temurci’nin danışmanlığı görevine getirilirken yerine İl Siyadi İşler Başkanı Onur Sivaslı İl Başkanı oldu. Sivaslı konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu; “Gelecek Partisi ailesinin kıymetli mensupları ve çok kıymetli vatandaşlarımız, hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Genel Başkanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun takdirleri;, Teşkilat Başkanımız Sayın Dr. Selim Temurci'in tensipleriyle İzmir İl Başkanlığı görevi şahsıma tevdi edilmiştir. Benden önce İzmir İl Başkanlığı görevini başarılı bir şekilde yürüten ‘Hakan Yazar’ başkanımıza da bugüne kadar ki hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Genel merkezdeki yeni görevinde başarılar diliyorum Değerli partililerimiz, dava arkadaşlarım, İl Başkanlığının kolay bir görev olmadığını, işten ve aileden fedakârlık gerektirdiğini biliyorum. Bu görevin ne tür sorumluluklar içerdiğinin de bilincindeyim. Yönetim Kurulu’ndaki arkadaşlarımla birlikte, partimizin tüzüğü, değerleri ve amaçları doğrultusunda görevimizi yerine getirmeye çalışacağız. Bu çınar yaprağının altında vahdet, azim ve gayret en esaslı düsturumuz olacaktır. Başarılı olabilmemiz, bizim gayretimiz kadar sizin desteğinize ve katkılarınıza da bağlıdır. Bunu bizden esirgemeyeceğinizi düşünüyorum. Bu desteğinizle, genişleyen üye tabanı Yönetim Kurulu’nda daha iyi temsil edilecektir. Hepinizin gayretine, samimiyetine, davamıza olan sadakatine bizzat şahidim. Seçim atmosferine girdiğimiz yeni bir yapılanma döneminin eşiğinde sizlerin desteğine, önerilerine, uyarılarına her zamankinden daha çok ihtiyacımız olacak. Bugüne kadar görev yapmış tüm arkadaşlarımızı kucaklayarak mazimize sahip çıkacağız. Bizim feda edecek, vazgeçecek bir tek bile yol arkadaşımız yoktur. El el, gönül gönüle, yürek yüreğe geleceğimizi inşa edeceğiz. Ufak tefek hesaplara takılı kalmayacağız. 'Birlikte rahmet ve bereket, ayrılıkta azap vardır' sözünü il başkanlığımıza işleyeceğiz. Bizi birbirimize bağlayan Gelecek Partimizin hedefleri ve değerli Genel Başkanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu hocamızın düsturlarıdır. Bunun dışında pusulamız yoktur. Bugün Ankara’da gerekli evrak işlerini tamamlayıp yarın İzmir’e dönüyorum. Bismillah diyerek aynı gün çalışmalarımıza başlayacağız. Hepinizi en kalbi duygularımla selamlıyorum. Unutmayın Bu ülke de gelecekte bizim.”
Bu haber toplam 99 defa okundu

İSTEMEZÜK ZİHNİYETİ İŞ BAŞINDA
İSTEMEZÜKÇÜ zihniyet yine iş başında. Tabi başrolde Yine MUSTAFA KAYALAR ! Bu seferki çılgın projesi Menderes Belediyesi önündeki kavşakta bulunan Saat Kulesi'ni törenle yerinden sökmesi . Şaşırdık mı? Tabi ki HAYIR! Göreve geldiği günden itibaren Menderesli hemşehrilerimizin daha iyi hizmet üretmesi ve sunması için verdiği oylara bırakın layık olmayı, illallah ettiren bir belediye başkanından da farklı bir uygulama beklenmezdi zaten. Yalan ve hile siyaseti üzerine kurulu bir düzenin parçası olan Sayın KAYALAR, Saat Kulesinin yerinden sökme hadisesini seçim beyannamesinde siz kıymetli Mendereslilerle paylaştı mı acaba? Menderesli Hemşehrilerim bir gün uyanıyorlar Menderes ÇÖP turizmi ile anılıyor, birgün uyanıyorlar vatandaşlarımızın arazileri liste liste ilanlarda satılıyor, birgün uyanıyorlar amaçsız basiretsiz beyanları dinliyorlar. Bırakın kardeşim yalan dolanla göz boyamayı, insanları aldatmayı. İki kaldırım boyamakla saati yerinden sökmekle mi Menderesimize hizmet ettiğinizi sanıyorsunuz? Vatandaşlarımızın bin bir emekle sahip oldukları, üzerinde hayatlarını devam ettirdikleri, çocuklarına torunlarına miras olarak bırakacakları arsaları , tarlaları satarak mı insanların dertlerine derman olacaksınız? Menderesli bunu hak etmiyor . Menderesli hemşehrilerimiz metropol İlçe olmanın keyfini yaşamak istiyor. Menderesli artık huzur içinde yaşamak istiyor. Göreve geldiğiniz günden beri insanlara hizmet etmek için ne yaptınız? Varolan güzellikleri yok etmekten başka hangi soruna çözüm buldunuz? Artık Menderesli Hemşehrilerimin tahammülü kalmadı ne size ne de basiretsiz Belediye Yönetim şeklinize. Daha fazla elinize yüzünüze bulaştırmadan görevi ehline devretmenizi tavsiye ediyorum. Emin olun bu hem sizin için, hem Menderes için ,hem de herşeyin en iyisine en güzeline layık olan Menderesli Hemşehrilerim için daha hayırlıdır.

YAZARLAR