Menderes Ege Haber , Menderes , Egeden Haberler , İzmir , Manisa - İl Başkanı olarak Sayın Selçuk Yasana yetki belgesi verilerek ataması yapılmıştır.
Menderes İTOB Organize Sanayi Bölgesine itfaiye merkezi
Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar Güzel Günler
Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

İl Başkanı olarak Sayın Selçuk Yasana yetki belgesi verilerek ataması yapılmıştır.

İl Başkanı olarak Sayın Selçuk Yasana yetki belgesi verilerek ataması yapılmıştır.
Türkiye Değişim Partisinin Genelbaşkan yardımcısı Sayın Özkan Ercanin katılımlarıyla Aydın kurucu İl Başkanı olarak Sayın Selçuk Yasana yetki belgesi verilerek ataması yapılmıştır.
17.04.2021 / 13:29
Türkiye Değişim Partisinin Genelbaşkan yardımcısı Sayın Özkan Ercanin katılımlarıyla Aydın kurucu İl Başkanı olarak Sayın Selçuk Yasana yetki belgesi verilerek ataması yapılmıştır. Selçuk Yasan konuşmasında öncelikle ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü anarak Trakya dan Anadolu ya tüm Türkiye de değişimin halkımız nezdinde ihtiyaç olduğunu dile getirmiştir, Aydın ilimizin turizmin ve tarımın gözbebegi olacağını okullardan sokaklara tarlalardan sanayilere değişimin şart olduğu yerel den merkeze partimizin iktidarı için oluşturacak olduğum il llce yönetimlerimizle sen ben değil Biz olacağız dedi, Egenin İncisi Aydın kazanacak Türkiye kazanacak Değişim Şart, Artık çocuklar gülecek.
Etiketler:
Bu haber toplam 124 defa okundu

İSTEMEZÜK ZİHNİYETİ İŞ BAŞINDA
İSTEMEZÜKÇÜ zihniyet yine iş başında. Tabi başrolde Yine MUSTAFA KAYALAR ! Bu seferki çılgın projesi Menderes Belediyesi önündeki kavşakta bulunan Saat Kulesi'ni törenle yerinden sökmesi . Şaşırdık mı? Tabi ki HAYIR! Göreve geldiği günden itibaren Menderesli hemşehrilerimizin daha iyi hizmet üretmesi ve sunması için verdiği oylara bırakın layık olmayı, illallah ettiren bir belediye başkanından da farklı bir uygulama beklenmezdi zaten. Yalan ve hile siyaseti üzerine kurulu bir düzenin parçası olan Sayın KAYALAR, Saat Kulesinin yerinden sökme hadisesini seçim beyannamesinde siz kıymetli Mendereslilerle paylaştı mı acaba? Menderesli Hemşehrilerim bir gün uyanıyorlar Menderes ÇÖP turizmi ile anılıyor, birgün uyanıyorlar vatandaşlarımızın arazileri liste liste ilanlarda satılıyor, birgün uyanıyorlar amaçsız basiretsiz beyanları dinliyorlar. Bırakın kardeşim yalan dolanla göz boyamayı, insanları aldatmayı. İki kaldırım boyamakla saati yerinden sökmekle mi Menderesimize hizmet ettiğinizi sanıyorsunuz? Vatandaşlarımızın bin bir emekle sahip oldukları, üzerinde hayatlarını devam ettirdikleri, çocuklarına torunlarına miras olarak bırakacakları arsaları , tarlaları satarak mı insanların dertlerine derman olacaksınız? Menderesli bunu hak etmiyor . Menderesli hemşehrilerimiz metropol İlçe olmanın keyfini yaşamak istiyor. Menderesli artık huzur içinde yaşamak istiyor. Göreve geldiğiniz günden beri insanlara hizmet etmek için ne yaptınız? Varolan güzellikleri yok etmekten başka hangi soruna çözüm buldunuz? Artık Menderesli Hemşehrilerimin tahammülü kalmadı ne size ne de basiretsiz Belediye Yönetim şeklinize. Daha fazla elinize yüzünüze bulaştırmadan görevi ehline devretmenizi tavsiye ediyorum. Emin olun bu hem sizin için, hem Menderes için ,hem de herşeyin en iyisine en güzeline layık olan Menderesli Hemşehrilerim için daha hayırlıdır.

YAZARLAR