Menderes Ege Haber , Menderes , Egeden Haberler , İzmir , Manisa - AK Parti’den Menderes Belediye Meclisinde sahte belge iddiası
Menderes İTOB Organize Sanayi Bölgesine itfaiye merkezi
Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar Güzel Günler
Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

AK Parti’den Menderes Belediye Meclisinde sahte belge iddiası

AK Parti’den Menderes Belediye Meclisinde sahte belge iddiası
Menderes Belediyesi AK Parti Grup Başkan vekili Mümin Bayram
07.10.2020 / 18:53
1 Eylül’de verdikleri soru önergesine ancak 1 ay sonra cevap verildiğini belirterek, şok bir iddiada bulundu. AK Partili Bayram, önergelerine verilen cevabın tutarsızlık içerdiğini ileri sürerken, sunulan belgenin sahte olduğunu iddia etti. Bayram, “Bu yazı ile hem AK parti grubunu, hem de sayın meclis üyelerimizi yanlış bilgilendirdiğinizi, 01.10.2020 tarihli yazınızın altına imza atan belediye bürokratlarımızı da hazırlamış olduğunuz bu sahte belgeye imza attırarak onları da ateşe attığınızı ifade etmek istiyorum” dedi.
Menderes Belediye Meclisinde AK Parti grubu, 01.09.2020 tarihinde Meclis Başkanlığına verdikleri önergede belediyenin kamu kurum ve kuruluşlarına, özel bankalara, özel sektöre, esnaf ve diğer tedarikçiler ile personele olan toplam borcunun ne olduğunu sormuştu.
Yine aynı önergede satışı yapılan yerlerden elde edilen gelirin de açıklanması istenmişti. AK Parti grubunun 01.09.2020 tarihli önergesine 01.10.2020 tarihinde cevap verilirken, AK Parti Grup Başkanvekili Mümin Bayram tarafından yapılan açıklamada yazının bir sürü tutarsızlıklar içerdiği belirtildi.
AK Partili Bayram, Belediye Başkanı CHP’li Mustafa Kayalar’a 5 soru yöneltirken, belediye bürokratlarının hazırlamış olduğu ve önergelerine cevap yazısının sahte olduğunu iddia etti. Bayram, “01.10.2020 tarihli yazınızın altına imza atan belediye bürokratlarımızı da hazırlamış olduğunuz bu sahte belgeye imza attırarak onları da ateşe attığınızı ifade etmek istiyorum” ifadelerini kullandı.
Etiketler:
Bu haber toplam 363 defa okundu

İSTEMEZÜK ZİHNİYETİ İŞ BAŞINDA
İSTEMEZÜKÇÜ zihniyet yine iş başında. Tabi başrolde Yine MUSTAFA KAYALAR ! Bu seferki çılgın projesi Menderes Belediyesi önündeki kavşakta bulunan Saat Kulesi'ni törenle yerinden sökmesi . Şaşırdık mı? Tabi ki HAYIR! Göreve geldiği günden itibaren Menderesli hemşehrilerimizin daha iyi hizmet üretmesi ve sunması için verdiği oylara bırakın layık olmayı, illallah ettiren bir belediye başkanından da farklı bir uygulama beklenmezdi zaten. Yalan ve hile siyaseti üzerine kurulu bir düzenin parçası olan Sayın KAYALAR, Saat Kulesinin yerinden sökme hadisesini seçim beyannamesinde siz kıymetli Mendereslilerle paylaştı mı acaba? Menderesli Hemşehrilerim bir gün uyanıyorlar Menderes ÇÖP turizmi ile anılıyor, birgün uyanıyorlar vatandaşlarımızın arazileri liste liste ilanlarda satılıyor, birgün uyanıyorlar amaçsız basiretsiz beyanları dinliyorlar. Bırakın kardeşim yalan dolanla göz boyamayı, insanları aldatmayı. İki kaldırım boyamakla saati yerinden sökmekle mi Menderesimize hizmet ettiğinizi sanıyorsunuz? Vatandaşlarımızın bin bir emekle sahip oldukları, üzerinde hayatlarını devam ettirdikleri, çocuklarına torunlarına miras olarak bırakacakları arsaları , tarlaları satarak mı insanların dertlerine derman olacaksınız? Menderesli bunu hak etmiyor . Menderesli hemşehrilerimiz metropol İlçe olmanın keyfini yaşamak istiyor. Menderesli artık huzur içinde yaşamak istiyor. Göreve geldiğiniz günden beri insanlara hizmet etmek için ne yaptınız? Varolan güzellikleri yok etmekten başka hangi soruna çözüm buldunuz? Artık Menderesli Hemşehrilerimin tahammülü kalmadı ne size ne de basiretsiz Belediye Yönetim şeklinize. Daha fazla elinize yüzünüze bulaştırmadan görevi ehline devretmenizi tavsiye ediyorum. Emin olun bu hem sizin için, hem Menderes için ,hem de herşeyin en iyisine en güzeline layık olan Menderesli Hemşehrilerim için daha hayırlıdır.

YAZARLAR