Menderes Ege Haber , Menderes , Egeden Haberler , İzmir , Manisa - BAŞKAN BÜLENT SOYLUDAN ''MİLLETİN AKLIYLA ALAY ETMEYİN'' SİTEMİ...
Menderes İTOB Organize Sanayi Bölgesine itfaiye merkezi
Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar Güzel Günler
Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

BAŞKAN BÜLENT SOYLUDAN ''MİLLETİN AKLIYLA ALAY ETMEYİN'' SİTEMİ...

BAŞKAN BÜLENT SOYLUDAN ''MİLLETİN AKLIYLA ALAY ETMEYİN'' SİTEMİ...
BAŞKAN BÜLENT SOYLUDAN ''MİLLETİN AKLIYLA ALAY ETMEYİN'' SİTEMİ...
10.09.2020 / 23:32
İl hıfzıssıha kurulu üyesi olarak ilçemizde uygulanacak yasaklar İle ilgili karara imza atacaksınız ,iki gün sonra da kendi koyduğunuz yasağa muhalefet ederek belli etkinlikler düzenleyeceksiniz.Milletin aklı İle alay etmeyin lütfen.
Sonrada vatandaşı devlete karşı kışkırtıp ortalığı karıştıracaksınız,sosyal medyada vatandaşı devletine küfür ettireceksiniz.
Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde TERÖR kafası İle yapılan bu girişim hiç olmadı ve yakışmadı.
Vatandaşlarımızı aklı selime ve sukunet'e davet ediyor hayırlı akşamlar diliyorum.
Etiketler:
Bu haber toplam 930 defa okundu
YORUMLAR
hakan: 
"slm kolay gelsin hayırlı olsün"
slm kolay gelsin hayırlı olsün
17.09.2020 / 13:05

İSTEMEZÜK ZİHNİYETİ İŞ BAŞINDA
İSTEMEZÜKÇÜ zihniyet yine iş başında. Tabi başrolde Yine MUSTAFA KAYALAR ! Bu seferki çılgın projesi Menderes Belediyesi önündeki kavşakta bulunan Saat Kulesi'ni törenle yerinden sökmesi . Şaşırdık mı? Tabi ki HAYIR! Göreve geldiği günden itibaren Menderesli hemşehrilerimizin daha iyi hizmet üretmesi ve sunması için verdiği oylara bırakın layık olmayı, illallah ettiren bir belediye başkanından da farklı bir uygulama beklenmezdi zaten. Yalan ve hile siyaseti üzerine kurulu bir düzenin parçası olan Sayın KAYALAR, Saat Kulesinin yerinden sökme hadisesini seçim beyannamesinde siz kıymetli Mendereslilerle paylaştı mı acaba? Menderesli Hemşehrilerim bir gün uyanıyorlar Menderes ÇÖP turizmi ile anılıyor, birgün uyanıyorlar vatandaşlarımızın arazileri liste liste ilanlarda satılıyor, birgün uyanıyorlar amaçsız basiretsiz beyanları dinliyorlar. Bırakın kardeşim yalan dolanla göz boyamayı, insanları aldatmayı. İki kaldırım boyamakla saati yerinden sökmekle mi Menderesimize hizmet ettiğinizi sanıyorsunuz? Vatandaşlarımızın bin bir emekle sahip oldukları, üzerinde hayatlarını devam ettirdikleri, çocuklarına torunlarına miras olarak bırakacakları arsaları , tarlaları satarak mı insanların dertlerine derman olacaksınız? Menderesli bunu hak etmiyor . Menderesli hemşehrilerimiz metropol İlçe olmanın keyfini yaşamak istiyor. Menderesli artık huzur içinde yaşamak istiyor. Göreve geldiğiniz günden beri insanlara hizmet etmek için ne yaptınız? Varolan güzellikleri yok etmekten başka hangi soruna çözüm buldunuz? Artık Menderesli Hemşehrilerimin tahammülü kalmadı ne size ne de basiretsiz Belediye Yönetim şeklinize. Daha fazla elinize yüzünüze bulaştırmadan görevi ehline devretmenizi tavsiye ediyorum. Emin olun bu hem sizin için, hem Menderes için ,hem de herşeyin en iyisine en güzeline layık olan Menderesli Hemşehrilerim için daha hayırlıdır.

YAZARLAR