Menderes Ege Haber , Menderes , Egeden Haberler , İzmir , Manisa - TORBALI'DA ROMAN VATANDAŞIN CENAZESİ BİLE 2'NCİ SINIF
Menderes İTOB Organize Sanayi Bölgesine itfaiye merkezi
Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar Güzel Günler
Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

TORBALI'DA ROMAN VATANDAŞIN CENAZESİ BİLE 2'NCİ SINIF

TORBALI'DA ROMAN VATANDAŞIN CENAZESİ BİLE 2'NCİ SINIF
Torbalı İlçesi’nde, Roman vatandaşların yoğunlukta yaşadığı Çaybaşı mahallesi köy mezarlığından çekilen görüntüler pes artık dedirtti.
09.05.2020 / 15:41
Torbalı İlçesi’nde, Roman vatandaşların yoğunlukta yaşadığı Çaybaşı mahallesi köy mezarlığından çekilen görüntüler pes artık dedirtti.
İzmir Kent Haber- Torbalı İlçesi Çaybaşı mahallesinde vefat eden eşini defnetme işlemlerini yaptırdıktan sonra, defin işlemleri için Torbalı Belediyesi ve İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden yardım isteyen ancak olumsuz yanıt alan Roman vatandaş, acısını bile yaşayamadan kendi mezarını kazmak zorunda bırakıldı.
Görüntülerde eşi vefat eden vatandaş, “ Kanunda, adalette ve insan ölümünde ayrımcılık var mı? Diğer taraftaki mezarlıklarda bakım yapılıyor. Biz roman olduğumuz için, bizim mezarlığımıza bakım yapılmıyor. Büyükşehir sesimizi duysun, Torbalı sesimizi duysun hakikati gerçekleri görsünler, ayrımcılık yapmasınlar. Bizim cenazemiz var acımızı yaşayamadan, otla mücadele ediyoruz. Nerde yaşıyoruz biz ? Var mı böyle bir kanun? Belediyeden yardım istiyoruz gelmiyor” diyerek isyan etti.
İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne ve Torbalı Belediyesi’ne seslerini duyuramayan cenaze sahipleri , cenazelerini defnetmek için çoluk çocuk ot yoldular, mezar kazdılar.
Etiketler:
Bu haber toplam 663 defa okundu

İSTEMEZÜK ZİHNİYETİ İŞ BAŞINDA
İSTEMEZÜKÇÜ zihniyet yine iş başında. Tabi başrolde Yine MUSTAFA KAYALAR ! Bu seferki çılgın projesi Menderes Belediyesi önündeki kavşakta bulunan Saat Kulesi'ni törenle yerinden sökmesi . Şaşırdık mı? Tabi ki HAYIR! Göreve geldiği günden itibaren Menderesli hemşehrilerimizin daha iyi hizmet üretmesi ve sunması için verdiği oylara bırakın layık olmayı, illallah ettiren bir belediye başkanından da farklı bir uygulama beklenmezdi zaten. Yalan ve hile siyaseti üzerine kurulu bir düzenin parçası olan Sayın KAYALAR, Saat Kulesinin yerinden sökme hadisesini seçim beyannamesinde siz kıymetli Mendereslilerle paylaştı mı acaba? Menderesli Hemşehrilerim bir gün uyanıyorlar Menderes ÇÖP turizmi ile anılıyor, birgün uyanıyorlar vatandaşlarımızın arazileri liste liste ilanlarda satılıyor, birgün uyanıyorlar amaçsız basiretsiz beyanları dinliyorlar. Bırakın kardeşim yalan dolanla göz boyamayı, insanları aldatmayı. İki kaldırım boyamakla saati yerinden sökmekle mi Menderesimize hizmet ettiğinizi sanıyorsunuz? Vatandaşlarımızın bin bir emekle sahip oldukları, üzerinde hayatlarını devam ettirdikleri, çocuklarına torunlarına miras olarak bırakacakları arsaları , tarlaları satarak mı insanların dertlerine derman olacaksınız? Menderesli bunu hak etmiyor . Menderesli hemşehrilerimiz metropol İlçe olmanın keyfini yaşamak istiyor. Menderesli artık huzur içinde yaşamak istiyor. Göreve geldiğiniz günden beri insanlara hizmet etmek için ne yaptınız? Varolan güzellikleri yok etmekten başka hangi soruna çözüm buldunuz? Artık Menderesli Hemşehrilerimin tahammülü kalmadı ne size ne de basiretsiz Belediye Yönetim şeklinize. Daha fazla elinize yüzünüze bulaştırmadan görevi ehline devretmenizi tavsiye ediyorum. Emin olun bu hem sizin için, hem Menderes için ,hem de herşeyin en iyisine en güzeline layık olan Menderesli Hemşehrilerim için daha hayırlıdır.

YAZARLAR