Menderes Ege Haber , Menderes , Egeden Haberler , İzmir , Manisa - GÖZÜN AYDIN MENDERES, SEMTİNİN TAKIMI SÜPER AMATÖRDE
Menderes İTOB Organize Sanayi Bölgesine itfaiye merkezi
Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar Güzel Günler
Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

GÖZÜN AYDIN MENDERES, SEMTİNİN TAKIMI SÜPER AMATÖRDE

GÖZÜN AYDIN MENDERES, SEMTİNİN TAKIMI SÜPER AMATÖRDE
Menderes Belediyespor'umuz : 1 100. Yıl Yiğitlerspor : 0 son 5 dakikada attığı golle 1-0 mağlup etti ve Süper Amatör Lige yükseldi Karşılaşma öncesi İdlib’te şehit olan askerlerimizi yaad etmek adına iki ekipte TFF’nin talimatlarına uyarak 1 dakikalık saygı duruşu gerçekleştirdi.
01.03.2020 / 19:02
Geçtiğimiz sezon Süper Amatör Ligden 1.Amatör Lige düşerek camiasını derinden üzen Menderes takımı 1 yıl aradan sonra yeniden Süper Amatör Lige yükselme başarısı elde etti.

100. Yıl Yiğitler takımının başarılı file bekçisi Tayfun Şen’in yıldızlaştığı maçta yaptığı kurtarışlarla taraflı tarafsız tüm izleyenlerin beğenisini almayı başardı.

Karşılaşmaya hızlı başlayan Menderes ekibi ilk yarıda Bencan Toros, Deniz Duran, Mustafa Çakmak ve Tarkan Gürbüz ile net gol pozisyonları yakaladı. Tecrübeli eldiven Tayfun Şen, net golleri engellerken ilk yarı 0-0 sona erdi.

İkinci yarıda 100. Yıl Yiğitler takımı Özgen Koşman ile pozisyon değerlendirmezken, Menderes ekibi Mehmet Can Kayalar, Tarkan Gürbüz, Muhammet İkbal Sarı ile girdiği net gol şanslarını yine kalesinde devleşen Tayfun Şen engel oldu.

Dakikalar 82’yi gösterdiğinde Menderes BLD. takımında Mehmet Can Kayalar, Yiğitler ekibinin savunma oyuncusu Ferhat’ın müdahalesi sonucunda ceza alanı içinde yerde kaldı. Karşılaşmanın hakemi penaltı noktasını gösterdi. Topun başına geçen Mehmet Can Kayalar, atıştan yararlanamadı ve Menderes ekibi öne geçme fırsatını kaybetti. Bu pozisyondan 3 dakika sonra sahneye Mahmut Keskin çıktı ve Menderes takımını 1-0 öne geçirdi. Kalan sürede skoru değiştirecek gol olmadı ve zorlu 90 dakikayı Menderes BLD. takımı 1-0 kazanarak Süper Amatör Lige yükseldi.
Tribünler Tıklım Tıklımdı

Zorlu 90 dakikayı hem Menderes ekibinin taraftarı hem de 100. Yıl Yiğitler ekibin taraftarları dışında birçok sporseverde yakında takip etti.

Belediye Başkanları Takımlarını Yalnız Bırakmadı

Mücadeleyi Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakaya, CHP Kemalpaşa İlçe Başkanı Ahmet Cemil Balyeli ve Spor Müdürü Coşkun Dinçer ile Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar yakından takip etti. Karakaya ve Kayalar takımlarını destekleyerek sevinçlerine ve hüzünlerine ortak oldu.

Hakemler; Ayberk Demirbaş, Egemen Savran, Özgür Dikkule

Gözlemci; Satılmış Kavacıklı, Saha Komiseri; Ali Dağçeviren, Sağlık Görevlisi; Erdoğan Buyrukçu

Saha: Atatürk 2 Nolu Yan Saha

Saat: 16:00

Tarih: 1 Mart 2020

Menderes BLD. 11’i; Yiğit Acartürk, Deniz Duran, Muhammed İkbal Sarı, Semih Ergat, Mustafa Çakmakçı, Tarkan Gürbüz, Ahmet Utku Küçük, Mehmet Can Kayalar, Mahmut Keskin, Bencan Toros, Ege Erdem
Teknik Sorumlu; Ege Can Kaya

100. Yıl Yiğitlerspor 11’i; Tayfun Şen, İrfan Kaçkuyruk, Ferhat Akkaya, Engin Zonguldak, Mustafa Yay, Murat Havale, Aygün Erdener, Özgen Koşman, Mehmet Sabırlar, Hasan Birinci
Antrenör; Hasan Kaygan
Etiketler:
Bu haber toplam 647 defa okundu

İSTEMEZÜK ZİHNİYETİ İŞ BAŞINDA
İSTEMEZÜKÇÜ zihniyet yine iş başında. Tabi başrolde Yine MUSTAFA KAYALAR ! Bu seferki çılgın projesi Menderes Belediyesi önündeki kavşakta bulunan Saat Kulesi'ni törenle yerinden sökmesi . Şaşırdık mı? Tabi ki HAYIR! Göreve geldiği günden itibaren Menderesli hemşehrilerimizin daha iyi hizmet üretmesi ve sunması için verdiği oylara bırakın layık olmayı, illallah ettiren bir belediye başkanından da farklı bir uygulama beklenmezdi zaten. Yalan ve hile siyaseti üzerine kurulu bir düzenin parçası olan Sayın KAYALAR, Saat Kulesinin yerinden sökme hadisesini seçim beyannamesinde siz kıymetli Mendereslilerle paylaştı mı acaba? Menderesli Hemşehrilerim bir gün uyanıyorlar Menderes ÇÖP turizmi ile anılıyor, birgün uyanıyorlar vatandaşlarımızın arazileri liste liste ilanlarda satılıyor, birgün uyanıyorlar amaçsız basiretsiz beyanları dinliyorlar. Bırakın kardeşim yalan dolanla göz boyamayı, insanları aldatmayı. İki kaldırım boyamakla saati yerinden sökmekle mi Menderesimize hizmet ettiğinizi sanıyorsunuz? Vatandaşlarımızın bin bir emekle sahip oldukları, üzerinde hayatlarını devam ettirdikleri, çocuklarına torunlarına miras olarak bırakacakları arsaları , tarlaları satarak mı insanların dertlerine derman olacaksınız? Menderesli bunu hak etmiyor . Menderesli hemşehrilerimiz metropol İlçe olmanın keyfini yaşamak istiyor. Menderesli artık huzur içinde yaşamak istiyor. Göreve geldiğiniz günden beri insanlara hizmet etmek için ne yaptınız? Varolan güzellikleri yok etmekten başka hangi soruna çözüm buldunuz? Artık Menderesli Hemşehrilerimin tahammülü kalmadı ne size ne de basiretsiz Belediye Yönetim şeklinize. Daha fazla elinize yüzünüze bulaştırmadan görevi ehline devretmenizi tavsiye ediyorum. Emin olun bu hem sizin için, hem Menderes için ,hem de herşeyin en iyisine en güzeline layık olan Menderesli Hemşehrilerim için daha hayırlıdır.

YAZARLAR