Menderes Ege Haber , Menderes , Egeden Haberler , İzmir , Manisa - MİLLETİN AKLIYLA ALAY ETMEYİN BASINI VE MİLLETİ KANDIRMAYA ÇALIŞMAYIN ''KARAMANIN KOYUNU SONRA ÇIKAR OYUNU''
Menderes İTOB Organize Sanayi Bölgesine itfaiye merkezi
Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar Güzel Günler
Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

MİLLETİN AKLIYLA ALAY ETMEYİN BASINI VE MİLLETİ KANDIRMAYA ÇALIŞMAYIN ''KARAMANIN KOYUNU SONRA ÇIKAR OYUNU''

MİLLETİN AKLIYLA ALAY ETMEYİN BASINI VE MİLLETİ KANDIRMAYA ÇALIŞMAYIN ''KARAMANIN KOYUNU SONRA ÇIKAR OYUNU''
Başkanı şikayet etmedim’ demişti… Resmi başvurusu ortaya çıktı!
29.04.2021 / 14:07
Başkanı şikayet etmedim’ demişti… Resmi başvurusu ortaya çıktı!
Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar’ı CİMER’e yaptığı şikayetle hazine arazilerine yapılan kaçak yapılara göz yummakla suçlayan Belediye Başkan Yardımcısı Gürsel Rüzgar’ın resmi başvurusu ortaya çıktı. İnternet üzerinden sisteme giriş yapan Rüzgar’a ait TC kimlik numarası, adres ve kişisel bilgileri de ortaya çıktı
‘Başkanı şikayet etmedim’ demişti… Resmi başvurusu ortaya çıktı!
Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar’ı CİMER’e yaptığı şikayetle hazine arazilerine yapılan kaçak yapılara göz yummakla suçlayan Belediye Başkan Yardımcısı Gürsel Rüzgar’ın resmi başvurusu ortaya çıktı. İnternet üzerinden sisteme giriş yapan Rüzgar’a ait TC kimlik numarası, adres ve kişisel bilgileri de ortaya çıktı.
Menderes’te Belediye Başkanı CHP’li Mustafa Kayalar’ı Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi’ne (CİMER) şikayet eden Belediye Başkan Yardımcısı ve İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Gürsel Rüzgar’a ait resmi başvurunun kayıtları ortaya çıktı. Hazineye ait bir arazide yapılan kaçak yapıya engel olunmadığını belirten Rüzgar’ın internet ortamından yaptığı başvuruda TC kimlik numarası, adresi ve iletişim bilgileri bulunuyor.
AYRINTILI BİLGİLER VERDİ
Başkan Yardımcısı Rüzgar’ın “hazine arazileriyle ilgili” diyerek belediye başkanıyla ilgili kısmı anlatmadığı resmi başvurusunda şikayet edilen yerle ilgili bilgiler de yer alıyor. Resmi şikayet dilekçesinde şu ifadeler dikkat çekiyor:
“İzmir ili Menderes İlçesi Altıntepe Mahallesi 2048 ada 27 parsel tapu kaydı Maliye Hazinesi’ne ait olan tarlaya M.A isimli belediye personeli kaçak olarak yapı yapmıştır. Bu yapı gün geçtikçe büyümektedir. Ne kaçak yapı yapmaya çalışan belediye çalışanına engel olmaya çalışan bir belediye başkanı ne de hazineye sahip çıkması gereken bir kaymakam bulunmamaktadır. Gereğinin yapılmasını talep ediyorum”
Etiketler:
Bu haber toplam 78 defa okundu

İSTEMEZÜK ZİHNİYETİ İŞ BAŞINDA
İSTEMEZÜKÇÜ zihniyet yine iş başında. Tabi başrolde Yine MUSTAFA KAYALAR ! Bu seferki çılgın projesi Menderes Belediyesi önündeki kavşakta bulunan Saat Kulesi'ni törenle yerinden sökmesi . Şaşırdık mı? Tabi ki HAYIR! Göreve geldiği günden itibaren Menderesli hemşehrilerimizin daha iyi hizmet üretmesi ve sunması için verdiği oylara bırakın layık olmayı, illallah ettiren bir belediye başkanından da farklı bir uygulama beklenmezdi zaten. Yalan ve hile siyaseti üzerine kurulu bir düzenin parçası olan Sayın KAYALAR, Saat Kulesinin yerinden sökme hadisesini seçim beyannamesinde siz kıymetli Mendereslilerle paylaştı mı acaba? Menderesli Hemşehrilerim bir gün uyanıyorlar Menderes ÇÖP turizmi ile anılıyor, birgün uyanıyorlar vatandaşlarımızın arazileri liste liste ilanlarda satılıyor, birgün uyanıyorlar amaçsız basiretsiz beyanları dinliyorlar. Bırakın kardeşim yalan dolanla göz boyamayı, insanları aldatmayı. İki kaldırım boyamakla saati yerinden sökmekle mi Menderesimize hizmet ettiğinizi sanıyorsunuz? Vatandaşlarımızın bin bir emekle sahip oldukları, üzerinde hayatlarını devam ettirdikleri, çocuklarına torunlarına miras olarak bırakacakları arsaları , tarlaları satarak mı insanların dertlerine derman olacaksınız? Menderesli bunu hak etmiyor . Menderesli hemşehrilerimiz metropol İlçe olmanın keyfini yaşamak istiyor. Menderesli artık huzur içinde yaşamak istiyor. Göreve geldiğiniz günden beri insanlara hizmet etmek için ne yaptınız? Varolan güzellikleri yok etmekten başka hangi soruna çözüm buldunuz? Artık Menderesli Hemşehrilerimin tahammülü kalmadı ne size ne de basiretsiz Belediye Yönetim şeklinize. Daha fazla elinize yüzünüze bulaştırmadan görevi ehline devretmenizi tavsiye ediyorum. Emin olun bu hem sizin için, hem Menderes için ,hem de herşeyin en iyisine en güzeline layık olan Menderesli Hemşehrilerim için daha hayırlıdır.

YAZARLAR