Menderes Ege Haber , Menderes , Egeden Haberler , İzmir , Manisa - GİZEM ERGÜN'ÜN İSTİFASI KABUL EDİLMEMESİNİN SEBEBİ NE...?.
Menderes İTOB Organize Sanayi Bölgesine itfaiye merkezi
Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar Güzel Günler
Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

GİZEM ERGÜN'ÜN İSTİFASI KABUL EDİLMEMESİNİN SEBEBİ NE...?.

GİZEM ERGÜN'ÜN İSTİFASI KABUL EDİLMEMESİNİN SEBEBİ NE...?.
CHP MENDERES İLÇE BAŞKANI GİZEM ERGÜN'ÜN İSTİFASI KABUL EDİLMEMESİNİN SEBEBİ NE...?.
02.09.2020 / 18:12
CHP Menderes İlçe Başkanı Gizem Ergün, bugün öğleden sonra CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel ile bir araya geldi. Görüşmenin ardından istifa edip etmeyeceğine ilişkin herhangi bir açıklama yapmayan Ergün’ün istifasının hala kabul edilmediği öğrenildi.

Geçtiğimiz günlerde CHP kulislerinde, Menderes İlçe Başkanı Gizem Ergün’ün görevinden istifa ettiği iddiaları gündeme gelmişti. Ergün’ün istifa etmek istemesinin ardında yatan sebep Ergün’ün Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar ile yaşadığı anlaşmazlık olduğu ileri sürülmüştü.

CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel ise Ergün’e bir süre daha çalışmalarına devam etmesi yönünde talepte bulunmuştu.

İlçe Başkanı Gizem Ergün il binasına gelerek, İl Başkanı Yücel ile yaklaşık 45 dakika görüştü.

Görüşme sonrası il binasından ayrılırken görüşlerini sorduğunda Gizem Ergün, soruları yanıtsız bıraktı ve hiçbir açıklama yapmayacağını söyledi. Ergün’ün görüşme sonundaki memnuniyetsizliği yüzüne yansıdı.

Öte yandan Ergün’ün geçen hafta verdiği istifasının bekletildiği ve henüz kabul edilmediği ifade edildi. Yücel’in Ergün’ü ikna yoluna gittiği ama Ergün’ün istifa kararında ısrarcı olduğu öğrenildi.
Etiketler:
Bu haber toplam 117 defa okundu


YAZARLAR