Menderes Ege Haber , Menderes , Egeden Haberler , İzmir , Manisa - BAYRAKLARDAN NE İSTİYORSUN BAŞKAN
Menderes İTOB Organize Sanayi Bölgesine itfaiye merkezi
Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar Güzel Günler
Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

BAYRAKLARDAN NE İSTİYORSUN BAŞKAN

BAYRAKLARDAN NE İSTİYORSUN BAŞKAN
23 NİSAN 2017 TARİHİNDE BAŞKAN BÜLENT SOYLU TARAFINDAN YAPILAN GAZİ İLK ÖĞRETİM OKULU ÖĞRENCİLERİ İREM ERSOY, OĞUZHAN KAHRAMAN FURKAN UTKU FUROĞLU, POLAT GÜRSOY ve BURAK ÖZGÜR ÜN İSTEKLERİ DOĞRULTUSUNDA HAYATA GEÇİRİLEN PROJEYİ SİLMEK HİÇ YAKIŞMADI..MİLLİ DEĞERLERE SAHİP ÇIKAN ÇOCUKLARA NE DİYECEKSİNİZ....
19.02.2020 / 21:42
Belediye Başkanlığına Geldiği Günden Beri Menderes de Her Zaman Yaptığı Davranışlarıyla Kamuoyunda Takdir ve Desteğini Kaybeden Belediye Başkanı Mustafa KAYALAR şimdide Yeni Sansasyon Yaratacak Yanlış Bir Uygulamayla Anılmaya Başlandı. Türk Devletlerinin Bayrağını Kaldırarak Yerine Türk Bayrağını Asarak Yanlış Uygulamalarına Devam Ediyor.

Bu Durum Menderes'de Faciayla Karşılanırken Milliyetçi Kesimlerde de İnfiale Sebep Oldu.

Milliyetçi Kesimlerden Tepkiyle Karşılanan Bu Tutumu ''BAYRAKLARDAN NE İSTİYORSUN BAŞKAN'' Tepkilerine Sebep Olurken Başkanın Seçilmesinin Bir Yılı Doldurmadan Katı Atık Projesinin Ardından Menderesli'ye Bu Davranışı Tuz Biber Oldu. Menderesi Yöneten Eski CHP'li Belediye Başkanlarının Yapmadığı Halka Karşı Hiç Bir Davranışlarda Bulunmayan Belediye Başkanlarını Aratır Oldu. Halka Rağmen Halk İçin Yanlışlığından Biran Önce Dönmesi ve Hizmet Etmesi Gerektiğini Düşünenlerin Sayısı Çoğaldıkça Başkanın Yapacağı Her Faaliyeti Kamuoyunda Gözetim Altına Alınarak Her Davranışı Takip Edilmeye Başlandı Başkan İçin Gelecek 4 Yılın Hizmet Etmeden Sadece Sansasyon Davranışlarıyla Söz Ettireceği Konuşuluyor.
Etiketler:
Bu haber toplam 398 defa okundu


YAZARLAR